کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان فارس از سازمان صنعت، معدن و تجارت – زمستان ۱۳۹۹

 

معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از سال ۱۳۹۰ برای اولین بار در کشور، اقدام به برگزاری جشنواره ای تحت عنوان “جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس” نموده است.
هدف از برگزاری این جشنواره فرهنگ سازی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سطح جامعه، ایجاد انگیزه و تشویق واحدهای صنعتی، خدماتی و صنفی به رعایت حقوق مصرف کنندگان و همچنین آگاه سازی مصرف کنندگان از حقوق خود و چگونگی دستیابی به آنها در زمانی که حقی از ایشان ضایع می‌گردد؛ می باشد.
برای اجرای بهتر و مطلوب تر جشنواره، از سال ۱۳۹۱ دبیرخانه ای تحت عنوان “دبیرخانه جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس” در این معاونت تشکیل و موارد اجرایی جشنواره به این دبیرخانه محول گردید.


دبیرخانه جشنواره طی فراخوانی از واحدهای صنعتی و خدماتی دعوت می کند تا در این جشنواره ثبت نام نمایند، سپس بر اساس ضوابط و شرایط جشنواره به ارزیابی عملکرد واحدها در حوزه رعایت حقوق مصرف کنندگان و همچنین ارزیابی رضایت مصرف کنندگان آن واحدها می پردازد.
پس از جمع بندی امتیازات، واحدهای برتر انتخاب و با اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان از آنها قدردانی به عمل آمده و به جامعه معرفی می شوند.
ثبت نام در این جشنواره معمولا از مرداد و یا شهریور هر سال آغاز و پس از طی مراحل ارزیابی و نظرسنجی، واحدهای برتر انتخاب و در بازه زمانی نیمه اول اسفند ماه مراسم اختتامیه جشنواره برگزار می شود.

واحد تولیدی شیرینی سرای فدک نیز مفتخر است که در پایان سال ۹۹ موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شده است. امید است با استعانت از درگاه حق، گامی موثر در جهت اهداف سازمان و افزایش حداکثری رضایت مشتریان برداریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *